Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Share

Jeli jsme bez žen, takže už před zápasem 0:3 a v podstatě rozhodnuto. Chtěli jsme alespoň trochu zmírnit skóre, ale ani to se nám nepovedlo. Tak jsme si aspoň užili výhled na zámek.

Bůrka Aleš-Procházka Pavel 3:6 2:6

Tak tenhle zápas mi teda sednul – úderově a i nohy mi běhaly, kam měly. Až sem z toho byl sám překvapenej. Za chvilku sem byl ve vedení 5:0 a nad zámeckou věží už kroužil temný stín. Jenže dát Bouřkovi s nulou, to už by byl hodně divokej sen.

Krupica Viktor-Kotoun Jiří 6:4 6:1

Jirka v prvním setu vedl a co jsem stihnul zahlídnout, tak hrál dobře. Jenže pak se to zlomilo, Viktor set otočil a druhej už byl rychlej.

Vavřín Lukáš-Maroš Petr 6:4 6:4

Škoda, že Petr nemá víc nahráno, jinak by asi vyrovnaný zápas skončil v jeho prospěch.

Hronza Zdeněk-Švec Pavel 7:5 6:0

Pavel se prostě trápí. Sice vedl 5:4, ale to bylo z jeho strany všechno.

Bůrka Aleš, Vavřín Lukáš-Procházka Pavel, Maroš Petr 6:4 7:5

Vyrovnaný zápas, který rozhodly naše zbytečné chyby a taky jsme se už za rozhodnutého stavu nedokázali tolik „kousnout“, jak by bylo potřeba.

Krupica Viktor, Hronza Zdeněk-Kotoun Jiří, Švec Pavel 6:1 6:1

Ani v deblu si kluci chuť po singlech nespravili a podle jejich slov ani neměli moc šanci.