Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Souhlasím

Aktuálně - sport

Sport - Aktuálně.cz
  1. Čeští hokejisté do 18 let porazili na úvod mistrovství světa Švýcarsko 3:0. Gólově se prosadili Maxmilian Curran, Tomáš Poletín a Marek Daníček.
  2. Sledujte on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Madridu mezi Jakubem Menšíkem a Yannickem Hanfmannem z Německa.
  3. Počet bodovaných pilotů v každé Velké ceně formule 1 se má zvýšit na dvanáct. Důvodem je i nevídaná spolehlivost monopostů.
  4. Tomáš Macháč porazil na prestižním antukovém turnaji Emila Ruusuvuoriho 6:4, 1:6, 6:2. Jeho dalším soupeřem bude nasazený Američan Ben Shelton.
  5. Libor Zábranský kdysi vzkřísil značku hokejové Komety a dovedl ji k dvěma titulům v extralize. Nyní se pokusí oživit také zašlou slávu Zbrojovky.
  6. Johnny Gaudreau, Brady Tkachuk nebo šikula Trevor Zegras. Američané přivezou do Ostravy pořádně silný výběr.
  7. Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Madridu mezi Tomášem Macháčem a Emilem Ruusuvuorim z Finska.
  8. Podruhé vyhrálo i Vegas, které zdolalo Dallas 3:1 a z Texasu si veze vedení 2:0 na zápasy.
  9. Česká osmnáctka narazí na nadcházejícím mistrovství světa na supertalentovaného Kanaďana Gavina McKennu.
  10. Vladimír Růžička získal trenérské angažmá ve druhé lize. Nedávno přitom oznámil, že bude kandidovat v červnových volbách do Evropského parlamentu.
  11. Japonec Rjójú Kobajaši chtěl při letu na lyžích překonat 300 metrů. Šlo však o sponzorskou akci, nikoliv o soutěžní skok v souladu s pravidly FIS.
  12. Fotbalisté Liverpoolu v anglické lize prohráli 0:2 derby na hřišti Evertonu a na druhém místě tabulky zůstali tři body za vedoucím Arsenalem.
  13. Xavi dříve hovořil o nutném impulzu pro hráče. K obhajobě ligového titulu má Barcelona daleko, za triumfem míří Real Madrid.
  14. Osmnáctiletá tenistka Sára Bejlek porazila Annu Blinkovovou 4:6, 6:3, 6:3.
  15. Ke zlatu se Nitra probojovala až z osmého místa po základní části. Ve finále slovenské extraligy neztratila se Spišskou Novou Vsí ani zápas.
  16. Pardubice přehrály v pátém zápase finále play off extraligy Třinec 3:0. V sérii vedou 3:2 a v pátek mohou na ledě Ocelářů slavit sedmý titul.
  17. Plzeň v semifinále MOL Cupu doma porazila Zlín 3:0 a v boji o pohárovou trofej se utká s pražskou Spartou. Také finále se bude hrát v Plzni.
  18. Drama ve slavných zatáčkách Eau Rouge - Raidillon ve Spa-Fracorchamps v podání pilotů Buggyry během závodu na 12 hodin v rámci seriálu 24H Series.
  19. Sledovali jste on-line přenos z pátého utkání finále play off hokejové extraligy mezi Dynamem Pardubice a Oceláři Třinec.
  20. Motocyklový jezdec Oliver König bude po odchodu ze světového šampionátu superbiků startovat v mezinárodním mistrovství Německa (IDM).