Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Souhlasím
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Share

Hned v úvodním mistráku sezóny přivítalo Áčko dospělých na domácí půdě největšího favorita letošní Jihočeské divize, tým Tábora. Přes veškerou snahu se nám soupeře nepovedlo zaskočit a podlehli jsme celkový výsledkem 3:6. O naše tři body se postarali Štěpán Reisinger, Hanka Slavíková a dvojice Štěpán Reisinger – Tomáš Fiala.

Tomáš Fiala – Tomáš Toman 4/6,5/7

Tomáš se snažil, dřel, ale jak sám říká, zatím to není ono. Přesto odehrál velmi vyrovnaný zápas a chvílemi přiváděl krajskou jedničkou a šedesátého hráče celostátního žebříčku na pokraj zoufalství. Tomáš měl na raketě i setbol, bohužel jej neproměnil a prohrál tak ve dvou setech.

Pavel Procházka – Jakub Jirovský 3/6,6/2,1/6

Jeden výborný set na výhru nestačil. První set rozhodl nervózní začátek a několik zbytečných chyb, ve druhém úřadoval „prešovský beton“, jenže ve třetím setu rozhodla fyzička a neměřitelný rozdíl v počtu nahraných hodin obou soupeřů. Byl jsem u míčů o půl kroku jinde než bych měl být a ty pak končily o pár centimetrů jinde než končit měly.

Bettina Meusel – Veronika Bacíková 3/6,2/6

Pro Bettinu první zápas sezóny a hned velmi těžká a dobře připravená soupeřka, která téměř nekazila. Bettina navíc bojovala spíš sama se sebou, jak moc nám chtěla pomoct – z přístupu k zápasu a zapojení do mančaftu jednička.

Hana Slavíková – Daniela Zemanová 6/4,6/2

Hanka už se těšila na zápas za Béčko, ale nakonec musela pomoct v Áčku a nebyla to ledajaká pomoc - svůj zápas zvládla výborně a získala náš první bod.

Štěpán Reisinger – Milan Drda 6/0,6/0

Wzzzzzzzzmmmmmmmm…..první set. Wzzzzzzzzzzmmmmmmmm…druhý set. Už víme, co Štěpán poslouchá za muziku před zápasem: „Dám dělovou ránu, bum bum bum bum!!!“ Soupeře pustil na jedinou shodu, a to až v posledním gamu, takže tomu nezbylo než si cestou domů prozpěvovat: „Už je tu zase to pitomý jaro, ptáci řvou…“

Pavel Švec – Jan Fuka 2/6,3/6

Pro Pavla velmi těžký zápas, čelil neustálému tlaku z každého úderu soupeře, který má sice u svého jména 1 bod, ale u něj ta jednička znamená spíš „pozor, hrál jsem první ligu a pořád na to mám“.

Bettina Meusel, Martina Samcová – Veronika Bacíková, Daniela Zemanová 3/6,3/6

Obnovená premiéra Martiny v soutěžním zápase! Holky odvracely první mečbol soupeře a tohle vědomí je trošku svazovalo. Chyběl konečný úder, ale na první společný zápas to nebylo špatné, příště to bude lepší.

Fiala, Š. Reisinger – Toman, Jirovský 3/6,6/2,6/1

Vlažný začátek a ztracený první set, pak ale kluci přeřadili na vyšší rychlost, předvedli to, co umí a další dva sety s přehledem zvládli.

Jiří Kotoun, Petr Maroš – Drda, Fuka 3/6,5/7

Solidní výkon, kluci se v první setu spíš rozehrávali, protože nehráli singla, ve druhém setu už hra byla vyrovnaná, soupeři musel odvracet setbol, ale nakonec zápas zvládli ve dvou setech.