Souhlasím
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Share

Tento víkend boj o titul!

Minulý víkend hráli naši žáci v Soběslavi. Na utkání byli naši hráči a hráčky nažhaveni a nějaké úvahy o tom že bychom mohli prohrát jsme si nepřipouštěli. Bohužel náš soupeř nebyl opět v plné sestavě. Vezli jsem všechny 3 děvčata. Když už je máme ať si tedy zahrají. A ejhle. Soběslav měla pouze jednu žákyni. A tím pádem jsem již vedli při psaní zápisu 2:0.

Srnec Michal – Skála Jaromír  7/5,6/1

Míra bojoval jako lev. Alespoň to tedy říkal jeho otec. V prvním setu se ještě Míra držel, bojoval, makal atd. Bohužel ve druhém setu mu došli síly!!!  A celkem hladce druhý set prohrál. ( Jóóóó není to žádný med běhat ve 30 stupních  2 hodiny po kurtě)

Míro nevadí tento týden si to určitě vynahradíš.

Klimeš Adam – Franta Ondřej  6/4,6/3

Podle všech přítomných pozorovatelů potřeboval Ondřej trochu nabudit. Ne že by nebojoval to určitě ne!! Ale nějaké to drsnější slovo mu určitě pomůže. ( Neboj tentokrát s vámi pojedu tak se máš na co těšit) Jinak to je Ondřejova závodní premiéra. Je lepší tento zápas prohrát a v Jindřichově Hradci VYHRÁT.

Slavíková Adéla – Reisingerová Julia   3/6,3/6

Když tuto zajisté nádhernou novinu sdělovala Tomášovi nemohla tomu prý ani sama uvěřit co se jí to povedlo. Co výhra v basketu je povinnost, ale vyhrát první ostrý zápas v tenise to není jen tak. Všichni ti přejeme jen tak dál Julčo!!!

Jak jsem již psal opět soupeř nenastoupil v plném počtu. A tím pádem měli další 2 děvčata volno. A proto se dohodli jako v minulém zápase proti Písku na cvičné čtyřhře.

Jonáš Vlastimil – Čihák Martin  0/6,0/6

Martin nastoupil proti soupeři, který údajně začínal s tenisem ve stejné době jako naši hráči. Proto jsem rád, že hned napodobil svého trenéra  a nadělil Vlastimilovi dva PTÁKY (pro znalce 2 ptáci = papoušek . K nahlédnutí u p. Procházky) Otec Martina jistě rád něco zaplatí, protože takovýto výsledek je třeba oslavit. Martine Super,  velká gratulace.

Záruba Josef – Matoušek Marek  2/6,1/6

Marek nás snad potěšil nejvíce. Jel si s chutí zahrát a bylo mu v celku jedno jestli prohraje. Jak říkal jedu to zkusit. Zkusil, bojoval a vyhrál. Máro velká paráda.

Srnec, Klimeš – Skála, Franta  1/6,1/6

Hoši nastupovali na kurt s odhodláním oplatit svým soupeřům porážku ze singlů. A povedlo se jim to náramně. Je vidět že čtyřhra je Strakonická silná stránka.