TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Share

KP III 21.06.2008: TK Strakonice B  - TJ CENTROPEN Dačice 3-6

Oběma týmům šlo o možný postup do KP II, takže to byl důležitý zápas. Jak se nakonec ukázalo, tak Kaplice, která byla třetím kandidátem, vyhrála s Pacovem 9-0 a tím si udělala lepší skóre, nicméně to nikdo předem nevěděl. 

 
Martin Fringoš a Libor Volf

Reisinger Štěpán – Pavlů Karel               6/2, 6/2Štěpán při podání

Výborný zápas. Ze Štěpánovy strany střelecké závody. Takhle rychle jsme ve Strakonicích viděli lítat balony snad jen v televizi. Na druhou stranu rakety do obruvníku takhle rychle nelítají ani v té televizi. Po pár výkřicích typu „Krtkov, zas…. komunisti…“ Štěpán hladce vyhrál.           

Bouček Martin – Pavel Doležal              7/5, 0/6, 2/6

Zápas plný zvratů. Martin měl těžkého soupeře a popravdě řečeno, jsme ani moc nemysleli na to, že by se na tomhle místě mohl zrodit bod. Jenže Martin bojoval jak lev a zvrátil první set, ve kterém prohrával. Druhý set úplně vypustil a soustředil se na ten třetí. Za stavu 2/0 40:14 jsme si za plotem vesele pomlaskávali, jak že to ten Martin dobře vede, jenže to bylo bohužel naše poslední pomlaskávání. Pak Martin totálně vypustil, všechny bekhendy hrál zeshora do sítě a forhendy naopak směřoval na raketu hráče namalovaného na plachtě za soupeřovými zády. Škoda, měl na něj. 

Honza Zákostelecký – Krmníček David  4/6, 3/6

Tentokrát Honza narazil na zvláště speciálně přivezeného soupeře. O hlavu větší, brazilské barvy, mohl hrát volleyball, basket či fotball a všude by se cítil jako doma. Jen kdyby to tak nebylo i v tom tenise. Leč …. Bylo. Měl výborné údery zezadu – hodně útočný forhend a z beckhendu taky nekazil (na to se u nás často hraje). Honza sice vyměňoval, ale postupem času začal dost brzo kazit zadní údery. 

Martin Fringoš – Pavel Kubek              4/6, 5/7

Martinova závodní premiéra nejméně po třech letech bohužel neproběhla přesně tak, jak jsem mu jí naplánoval. Ve strategickém plánu byl bod domácích právě na tomto kurtě. Leč soupeř měl zřejmě taky určitý plán a možná, že plánoval déle do noci než já. Vždy je čemu se nově přiučit. Když pominu soupeřovu výšku cca 2 metry + nějaké drobné k dobru, tak je zejména důležité, že perfektně umísťoval balony přesně tam, kam chtěl a to s poměrně prudkou razancí i s jednoručného beckhendu. Martin bohužel nebyl po těch letech nicnedělání příliš rozehraný. Přesto vždy soupeře dotahoval a několikrát vedl v důležitém gamu (např. setball v druhé sadě). Rozhodující míče ale získal soupeř. 

Hanka Slavíková – Milada Přibylová                    6/0, 6/1

Hanka potvrdila roli favoritky. Ne nadarmo je náhradnicí na mistrovství ČR. S takovou hráčkou bych si to nechtěl rozdat ani já. Soupeřka nestačila sbírat prohrané balony a Hanka byla hotová za něco málo přes půl hodiny. Tohle se snad ani nedá pořádně pochválit !!!

Lenka Procházková – Kateřina Kuncová            0/6, 0/6

Lenky výkon byl tentokrát na stupnici od 1 do 10 cca –1. Zápas si prohrála úplně sama, přesto že soupeřka v podstatně neuměla nic jiného, než pomalu a lehce vrátit balon přes síť. Tato vlastnost však chyběla Lence, takže kazila ty nejjednodušší balony. Z beckhendu lehoučké do půl sítě, z forhendu dlouhé ven z hřiště. V druhém setu se hra trošičku zlepšila a Lenka se dostávala do hry, ale nestačilo to ani na zisk gamu. Škoda. 

Slavíková, Procházková – Přibylová, Kuncová            6/3, 6/0

V deblu se Lenka už cítila o mnoho líp a za silové podpory Hanky prošly oběma sety celkem hladce. 

Reisinger, Zákostelecký – Pavlů, Krmníček                   6/4, 2/6, 2/6

Kluci měli těžkého debla se dvěma vysokými střelci. K zápasu se dá těžko něco říct. Na pohled to byl pěkný tenis a soupeř měl větší úspěšnost při zakončování. 

Volf, Fringoš – Sedlák, Doležal                                    4/6, 0/6Martin Fringoš

Velice divný debl. Soupeř do něj nasadil svého deblového specialistu, který měl asi trošku očarovanou ruku, protože takhle přesné umísťování balonů jsem snad v životě neviděl. Svědčí o tom i fakt, že  všechny své servisy vyhrál bez ztráty fiftýnu. Nic moc jsme s tím bohužel dělat nemohli. 

Odkaz na fotogalerii zde

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz