TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Přihlášení

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Share

Po dvou letech v Krajském přeboru I se áčko strakonických tenistů vrací do Jihočeské divize. Letošní sezónou družstev v KP I prošlo jako nůž  Jihočeským máslem, když všech sedm zápasů suverénně vyhrálo (z 63 možných bodů ztratilo pouhých 5) a zaslouženě postupuje do nejvyšší krajské soutěže – Jihočeské divize.

Během zápasů se v sestavě týmu protočilo celkem 9 mužů ( T. Fiala, T. Reisinger, P. Procházka, J. Kotoun, Š. Reisinger, P. Maroš, P. Švec, V. Klimeš a L. Volf) a 4 ženy (T. Gabajová, B. Meusel, P. Vlčková a L. Procházková) a všem je třeba poděkovat za podávané výkony a profesionální přístup (ať jsem páteční nocí před sobotním mistrákem bloumal po městě jak se dalo, ani jednou jsem nikoho nechytil takzvaně při činu, a to ani v sobotu nad ránem J).

Cílem pro příští rok je pohybovat se v klidném středu tabulky divize. Pokud by se podařilo udržet tým v současné podobě, především jeho ženskou část, rádi bychom hráli o přední příčky tabulky.

Ještě jednou všem hráčům děkuju a přeju jim do turnajové sezony hodně úspěchů a hlavně alespoň trošku toho štěstíčkaJ!!!

 

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz