TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Přihlášení

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Share

Od pátku 11.7. se v Horažďovicích konal celostátní turnaj dospělých a dorazilo na něj i 6 borců ze Strakonic (celkem přijelo 28 hráčů) – Tomáš Fiala, Pavel Procházka, Štěpán Reisinger, Petr Maroš, Milan Pavlík a Přemek Fiala, který začíná sbírat zkušenosti mezi dospělými.

Tento turnaj je pro náš už tradičně vstupem do turnajové sezony a v příjemném horažďovickém prostředí (správce Arnošt měl připravené občerstvení, vody na jezu bylo dost a jak se zpívá ve známém hitu „počasí bylo koupací“) se nám daří. Největšího úspěchu dosáhli Fialík s Peťákem, když ovládli soutěž ve čtyřhře a získali titul. Tomáš ho ještě podpořil finálovou účastí v singlu, kde mu chyběl onen pověstný kousek štěstíčka, aby zdolal nasazenou jedničku Petra Šátrala. Já jsem se dostal do čtvrtfinále a spolu se Štěpánem jsme byli v semifinále debla, Štěpán ale v sobotu jel na bráchovu svatbu a tak jsme museli semifinále skrečovat. Petr v prvním kole přešel přes strakonické derby s Milanem a v druhém těsně prohrál s nasazenou dvojkou Posejpalem.

Kompletního pavouka naleznete zde.

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz