TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Přihlášení

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Share

Ve dnech od 11 do 15 srpna se na našich tenisových kurtech konalo tenisové soustředění začínajících tenistů a doufejme i budoucích závodních hráčů. Soustředění se zůčastnilo 27 dětí ve věkové kategorii od 5 do 12 let. Pod vedením Štěpána a Tomáše Reisingerových. Dalšími trenéry byly Eva Kotounová, Pavel Švec a Petr Maroš.

Děti byly rozděleny do 5 skupin. 1 a 2 skupina jsou hráči a hráčky mini tenisu. Tento mini tenis se hraje na šíři dvorce. Dvakrát do deseti bodů. 1 skupina (Reisingerová, Bittnerová, Skálová, Hradský, Karger, Remešová) S těmito dětmi počítáme do příštího roku se zařazením družstva do krajské soutěže mini tenisu. 2 skupina ( Zákostelecký, Kurschová, Pašavová, Slavíček, Zvonková, Býčková toto je host z Prahy) Tyto děti musí ještě chvilku trénovat aby mohli také naskočit do již zmiňované soutěže. 3 skupina. V této skupince nadějných hráčů a hráček se skrývá doufejme v příštím roce družstvo mladších žáků ve složení Skála, Čihák, Franta, Mikeš, Vondrášek, Mikešová, Čiháková, Zákostelecká. Doufejme že nadšení které děti měli na soustředění jim vydrží do příštího roku kdy jsme se dohodli s rodiči na přihlášení tohoto týmu do krajské soutěže. Jen na okraj mladší žáky jsme neměli asi tak 10 let. 4 skupina ( Zákostelecká, Čiháková, Gerstnerová, Goritská,) Tyto děvčata jsou poněkud starší než ostatní. Bohužel jak již bývá zvykem je více děvčat než chlapců. Tak si budou muset holky přivést na tenis nějaké kamarády aby se též mohlo přihlásit družstvo starších žáků. 5 skupina (Cimburek, Matoušek, Vlasáková, Chvalová) Co říci o této skupině. Skvělá parta mnoho legrace, ale práce s nimi bude ještě dost a dost.

 

Na závěr bych rád jen několik slov. Podle dětí a trenérů se soustředění vyvedlo jak po sportovní stránce tak i po společenské. Děti byly nadšené že zažili něco nového a doufejme že se i něco přinaučili z tenisu. Jak již je zmíněno v příštím roce bychom rádi přihlásili do krajských soutěží 2 družstva. Mini tenis a mladší žáky. Jen doufáme že s těmito dětmi začíná nová éra Strakonického mládežnického tenisu.

Tímto bych rád také poděkoval TK za uvolnění dvorců, správci panu Pokornému za poskytnutí veškerého komfortu a též sponzorům kteří se podíleli jak na financování tak na zakoupení drobností pro naše budoucí naděje.

Poděkování patří panu Radkovi Bittnerovi, Sportbike Pavel Skála , Jitce Hradské a Jindřišce Remešové.

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz