TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Přihlášení

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Share

Tenis je hlavně letní sport, ale to neznamená, že bychom přes zimu nic nedělali a jen se poflakovali po hospodách, jak by se někdy mohlo zdát. Kromě pravidelného pátečního fotbálku a občasného tenisu v hale je nedílnou součástí přípravy na novou sezónu i běh na lyžích. A tak je jasné, že 14. ročník Šumavského skimaratonu (mezinárodní závod, součást série Euroloppet a Ski Tour) nemohl uniknout naší bdělé pozornosti a museli jsme se zúčastnit. Díky Petrovi jsme dokonce byli nominováni do týmu jednoho z hlavních partnerů závodu a tak jsme v neděli 22. února vyrazili na trať plnou sněhu v této sestavě: Petr „Kocour“ Maroš, Antonín „Kovadlina“ Gabčo a Pavel „Šumavák“ Procházka.

Na startu jsme měli 2 hlavní cíle a jeden „když to dobře půjde“ – 1. dojet a získat dárek-čepici, 2. nebýt poslední a když by to šlo, ujet trať dlouhou 22 kilometrů pod dvě a půl hodiny. A je třeba říct, že se nám všechny cíle podařilo splnit. Díky skvělé fyzické připravenosti, silné vůli a hladu jmenovaných závodníků po úspěchu se ale nakonec tenhle výsledek dal očekávat. Základem ale byla perfektní máza, kterou se nám podařilo trefit tak, že nám do kopce málokdo stačil. Z kopce to sice pravda až tak nejelo, ale to se občas stane i jinejm borcům v Liberci.

Takže díky fanouškům, organizátorům za skvělou organizaci, počasí celkem vyšlo a guláš a pivo v cíli bylo výborný Skol!

PS: Výsledky najdete na www.skimaraton.cz. Hledejte Petr Maroš alias Petr Maroš, číslo 1201, Tonda Gabčo alias Petr Holoubek, číslo 1136 a Pavel Procházka alias Pavel Čarek, číslo 1099.

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz